Jdi na obsah Jdi na menu

Reference

yes Děkujeme za Vaše NOVÉ recenze yes

Prosím,aby se Váš komentář odeslal je nutné vyplnit JMÉNO a vedle vyplnit i kolonku NADPIS. 

Děkujeme

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Autoškola Švarc - Přepis našich recenzí ze staré aplikace

24. 10. 2019 19:07

Míša Kantorová: Už když jsem hledala autoškolu, kde budu jezdit,vsichni si chválili tuto. Teď to všem můžu jen potvrdit,ze budete opravdu spokojení. Můžete se s kýmkoliv na čemkoliv domluvit,popovidat si,mluvit narovinu. Nemusíte se ničeho bát,vse vám bude vysvětleno a zažijete ještě srandu. PALEC NAHORU! OBROVSKÉ DÍKY ZA TY PEVNÉ NERVY A OCHOTU!!!
lenka lepsova: Autoskolu Svarc doporucuji. Jezdila jsem s Panem Svarcem a i s Martinem,timto jim dekuji ze semnou meli tak velkou trpelivost a ze mne naucili ridit.
František Zimmel: Ahoj, autoškolu Švarc mohu jen doporučit. Nejen že skvěle připraví řidiče, ale člověk se občas i dost pobaví. 90% jízd jsem měl s Martinem, je to hrozně fajn člověk a každého, kdo s ním jezdí...jezdit naučí... Řízení zbožňuji, i když jsem se toho dřív dost bál, ale u Švarce vás naučí, že z řízení nemusíte mít strach, ale musíte mít respekt. Tímto všem moc děkuji a přeji krásný den :)
Věra Srdečná: Hledáte poctivou, profi autoškolu? Tak jste ji našli :) Zdaleka nejlepší škola nejen v CB! Přiměřená dávka přísnosti a zcela nehorázná dávka individuálního přístupu :)) Jezdila jsem se všemi instruktory, krásná práce :), mé téměř motoristické srdce se ovšem rozbušilo s Ivetou, které tímto děkuji za velkou důvěru, pochopení, pokec a poznání, že i vpravdě motorkářská lady může chodit v růžových botách :)
Jakub Dvořák: Zdravím všechny... autoškolu Švarc v Českých Budějovicích mohu jen doporučit. Jezdil jsem s instruktorkou Ivetkou a s panem Švarcem, který má na starosti také teoretické hodiny. Na každou jízdu jsem se neskutečně těšil. Ivetka je milá, hodná a upovídaná. Vždy mi vše pořádně vysvětlila a vše dělala s klidem. Nikdy jsem neměl pocit, že by na mě byl někdo nepříjemný, nebo naštvaný. Na jízdách jsme si pokaždé pokecali o všem možném a Ivetka mi vždycky zvedla náladu . Teoretické hodiny byly doplněny o příběhy pana Švarce, které rozesmáli a látka se hned lépe zapamatovala. V autoškole byl vždy příjemný a kamarádsky přístup a nic se nehrotilo. Byl jsem zde spokojený a na rozšíření licencí sem určitě zavítám znovu.
Natálie: Autoškolu Švarc můžu jen doporučit, je zde skvělý přátelský přístup a hlavně úžasná instruktorka Ivetka s kterou jsem si vždy báječně pokecala, se vším pomohla, poradila a hlavně je velice trpělivá :) no prostě nejlepší
Milan Bajcura: Ahoj všem... Také já jsem měl tu čest nechat se řádně "vyškolit" v této výborné rodinné firmy. Doporučení***** jak v luxusním hotelu. Martinovi děkuji za kamarádský přístup a vysvětlení všech tajů vstupu do motorkářského světa . Mějte se všichni fajn. Milan.
Jirka: Nejspíš nejlepší autoškola v Budějcích :) Snaží se vyhovět a pomoct...doporučuji !
Denisa Jordánová: Perfektní autoškola! Hodiny zajímavé, né jenom nudná teorie - vždy doplňěné o skvělé příklady a zážitky Jízdy s Ivetou bezchybné, člověk si s ní i super pokecá Za mně rozhodně doporučuji všemi deseti
MZ: odkaz »
Lucie R.: Tuto budějovickou autoškolu mohu opravdu vřele doporučit. Pan Švarc je skvělý a pohodový člověk a hodiny teorie s ním, na které jsem se původně vůbec netěšila byly nakonec tak příjemné a zábavné, že jsem ani jednu nevynechala :) :D. Jízdy jsem absolvovala převážně s Ivetkou, kterou si prostě nejde neoblíbit a na těch několik týdnů se pro mě stala skoro členem rodiny :) Jízdy i závěrečné zkoušky probíhaly v pohodě a bez stresu, jen to po boku týhle ukecaný ženský nějak moc rychle uteklo :) :D Zdravím autoškolu a doufám, že se jim bude dařit minimálně tak dobře jako nyní.

Autoškola Švarc - Přepis našich recenzí ze staré aplikace

24. 10. 2019 19:05

Klára: Nejlepší autoškola na světě! Prima lidičky, ochotní, milí, vždy vyhověli, s neuvěřitelnou trpělivostí a hlavně bez křiku ;) nemohu vynachválit. Bylo mi dokonce líto, že už to mám za sebou. Jestli mě v budoucnu čeká ještě nějaký řidičák, stoprocentně vím kam půjdu. Moc děkuji a přeji vám jen to nejlepší :)
Josef Šíma: Pokud vybíráte autoškolu, tak moc nepřemýšlejte. Tady je to super. (A ještě jednou se omlouvám Martinovi za bolavou prdel, i když už jsou to dva roky ;-) ) (Ne nevyváleli jsme se, jen jsem tak "velkej", že Martin strávil jízdy prakticky na "nosiči").
Šárka Jarolímová: Autoškolu na "B" jsem zde absolvovala před 7 lety a byla jsem naprosto spokojená. Perfektní přístup, jak p. Švarce tak paní Švarcové :) jízdy i teorie s nimi na jedničku. Skvělá cena, prostě není co vytknout.
MKrlín: Skvělá autoškola, doporučuji
Anna Trojáková: Skvelá autoškola, skvělý učitele opravdu hodně naučí..DOPORUČUJI!!!!
Andrea Končoková: Pro autoškolu pana Švarce jsem se rozhodla na základě doporučení od známých, dokonce má kamarádka na tom trvala, abych si tuto autoškolu vybrala. A ona věděla proč a já ode dneška budu říkat to samé Pan Švarc je opravdu zlatý člověk! Už od první hodiny se cítíte v učebně příjemně a přátelsky. Hodiny jsou zajímavé, i přes to, že se bavíte o paragrafem,. Když si nezapisujete, tak si to stejně pamatujete. Na jízdách jakbysmet, když se Vám něco nepovede, tak si to hold zkusíte znovu. Pan Švarc je velice klidný a přátelský. Všichni z autoškoly jsou prima. I paní sekretářka, která mě v den zkoušek uklidňovala Opravdu všem vřele doporučuji a moc děkuji panu Švarcovi za velmi vlídné jednání
Patrik T.: Moc děkuji za perfektní, pohodový přístup v této autoškole. Jízdy zde jsou radost nejen díky novým autům, ale především díky instruktorům. Jste skvělí.
ŠárkaH: Autoškolu Švarc rozhodně doporučuji. Setkala jsem se zde se vstřícným přístupem a srozumitelným výkladem. Počáteční strach byl rychle překonán a na další hodiny a jízdy jsem se těšila i díky milým a zábavným instruktorům.

Autoškola Švarc - Přepis našich recenzí ze staré aplikace

24. 10. 2019 19:04

MK: Naprostá spokojenost, doporučila bych tuto autoškolu všem přátelům, prostě každému. Hodiny teorie nejsou jednotvárné a nudné, když posloucháte, nemusíte strávit věčnost u knížky a hlavně vše se stihne při teorii projet. Jízdy jsou parádní, ze začátku jsem byla vystresovaná, ale zhruba po druhé jízdě jsem se na řízení těšila. Všichni instruktoři jsou profíci, nikdo nekřičí a hlavně myslím, že je zde obrovská výhoda toho (hlavně pro holky), že jezdí i instruktorka Ivetka, kterou si prostě každý zamiluje :-) Navíc se jezdí krásnými auty. Jo a když Pat a Mat jako já zvládl udělat papíry, tak to pod tímto skvělým vedením zvládne snad každý :-D Takže děkuji a přeji mnoho studentíků!
Honza Štěch: Dobrý den. Nedá mi to, abych zde nenapsal pár řádeček... Před rokem jsem úspěšně absolvoval v Autoškole Švarc kurz na řidičské oprávnění pro osobní automobily. Všechny znalosti a zkušenosti od učitelů, které mi zde byly předány jsem každodenně mohl bohatě využít a využívám a proto bych jim všem chtěl ještě jednou PODĚKOVAT! Jejich zkušenosti a znalosti jsou na velmi vysoké úrovni a i jejich dá se říci profi (ale přesto velmi vstřícný) přístup ke každému žákovi mně osobně napomohl za první rok najet bez větších problémů v českobudějovickém provozu bez nehod a škrábanců více než 10 tisíc kilometrů (nikdy předtím jsem nedržel volant v ruce). Doporučuji všem... kdo nezkusí, nepozná perfektní TEAM... ! PŘEJI VŠEM UČITELŮM a ŽÁČKŮM PRIMA VÁNOCE
PetrH: S autoškolou Švarc jsem byl velmi spokojen. Oceňuji hlavně trpělivost, milý přístup a výbornou komunikaci. Při plánování jízd nebyl nejmenší problém a instruktoři byli maximálně vstřícní. Výklad probíhal v příjemném prostředí a byl podán srozumitelně. Jízdy jsem absolvoval v moderním autoparku. Získané dovednosti jsem ihned využil při každodenním řízení vozidla. Moje volba byla jasná, v budoucnosti ji určitě ještě využiji při rozšíření mého řidičského oprávnění a doporučuji ji všem!
Lukáš: Již jednou jsem dělal řidičák u jedné nejmenované autoškoly, ale s autoškolou Švarc se nemůže rovnat. Špičkový a férový přístup od všech učitelů, kteří na Vás při jízdě nekřičí, naopak, když se Vám zrovna něco nepovede, hledáte společně příčinu a když si sami tu chybu najdete, tak si to příště více zapamatujete, než abyste byli vystresovaní z toho, že na vás někdo křičí. Další věc, která je myslím velmi důležitá, jsou automobily, pohodlné a velmi komfortní. S časovou flexibilitou jsem byl až nad rámec spokojený. Potřebujete odjezdit co nejrychleji - není problém, máš-li před zkouškama, tak pojedem i o víkendu. Bezproblémová a pro mě nejlepší autoškola v ČB vůbec!!